KĂ©pek templomunkrĂłl

 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow

Online felhasználók

Oldalainkat 4 vendĂ©g böngĂ©szi

Látogatottság

Utolsó módosítás

2015. december 17.
Gyülekezetünkről PDF Nyomtatás E-mail

Gyülekezetünk Tatabányán szolgál, a város bánhidai részén. A templom 70 évvel ezelőtt épült, 150 férőhellyel.

Célunk, hogy Jézus Krisztushoz vezessünk embereket, akinél problémáikra megoldást, bűneikre bocsánatot, békességet és örök életet kaphatnak. Ezzel a segítséggel igyekszünk elérni az óvodásoktól az idősekig mindenkit, kiegészítve ezt különböző szolgálatokkal.

Minden érdeklődőt szeretettel hívunk rendszeres heti alkalmainkra (lásd az "Alkalmaink" menüpontot), személyes beszélgetést pedig az "Elérhetőségeink" menüpont alatt megadott telefonszámokon, illetve e-mail címen tudunk egyeztetni.
2009. év elejétől a gyülekezetben elhangzott igehirdetések jelentős része meghallgatható honlapunkon, a "Prédikációk", illetve a "Sorozatok" menüpont alatt. A gyülekezetben folyó aktuális eseményekről pedig az istentiszteletek hirdetései és e honlap nyitó oldala tájékoztat.